LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Grecja – Gruzja rozgrywany w ramach eliminacji Mistrzostw Świata, w środę 31 marca 2021 roku, o godzinie 20:45.

Grecja przystępuje do tego meczu w bardzo dobrych nastrojach, bowiem drużynie z Półwyspu Apenińskiego udało się sensacyjnie zremisować z Hiszpanią w pierwszej kolejce eliminacji 1:1. Mecz rozgrywany był w Hiszpanii więc tym większe brawa dla gości.

Oczywiście Hiszpanie mieli w tym meczu miażdżącą przewagę, ale umiejętna gra w obronie i trochę szczęścia pozwoliło wywieźć Grekom 1 punkt z bardzo trudnego terenu.

Jest to grupa 5 zespołowa więc Grecy pauzowali w drugiej kolejce. W tym czasie rozegrali mecz towarzyski z Hondurasem, zremisowany 1:1. Grecja rywalizuje w grupie B ze Szwecją, Hiszpanią, Kosowem i Gruzją.

Gruzini również napsuli sporo krwi Hiszpanom w poprzedniej kolejce przegrywając co prawda u siebie 1:2, lecz gola na wagę zwycięstwa strzelił dla Hiszpanii w Olmo w doliczonym czasie gry.

W pierwszej kolejce Gruzini przegrali na wyjeździe ze Szwecją 1:0.

Biorąc pod uwagę ostatnie mecze Gruzji to drużyna nie wygrała 7 poprzednich spotkaniach, nawet z tak słabymi drużynami jak Estonia, Macedonia czy Armenia.

Grecy natomiast grają już od dłuższego czasu bardzo dobrze, mają tylko 1 porażkę w poprzednich 13 meczach, w tym 8 zwycięstw i 4 remisy, są faworytem tego meczu, który wydaje się być jednym z najłatwiejszych w eliminacjach i chcąc powalczyć o co najmniej drugie miejsce takie mecze po prostu musi wygrywać.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
31 marca, 20:4511.68 (Wynik – 1:1)
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *