Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz FC Porto – Chelsea, rozgrywany w ramach Ligi Mistrzów, w środę 7 kwietnia 2021 roku, o godzinie 21:00.

Porto dokonało nie lada wyczynu w poprzedniej rundzie Ligi Mistrzów, ponieważ po bardzo ciekawych i emocjonujących dwóch meczach udało im się wyeliminować faworyzowany Juventus.

W pierwszym meczu wykazali się dużą wytrwałością i wygrali 2:1, ale napotkali pewne problemy we Włoszech, kiedy musieli walczyć w dogrywce. Przegrali ten mecz 3:2, ale zostali nagrodzeni za świetnego ducha walki, ponieważ musieli grać z jednym zawodnikiem mniej przez ostatnie czterdzieści minut w drugiej połowie plus całą dogrywkę.

W Primeira Liga zajmują obecnie 2 miejsce, ze stratą ośmiu punktów do liderów ze Sportingu Lizbona, ale złapali dobrą formę, ponieważ mają cztery kolejne zwycięstwa.

Chelsea w poprzedniej rundzie nie miała żadnych problemów z wygraną w pierwszym meczu rozgrywanym na neutralnym terenie, w Bukareszcie z pasywnie grającym Atletico Madryt – mecz zakończył się wynikiem 1:0 dla Chelsea.

W rewanżu zwyciężyli 2:0 i pewnie zameldowali się w ćwierćfinale.

W Premier League zajmują 5 miejsce w tabeli, w ostatnich dwóch meczach zdobyli tylko 1 punkt, ponosząc dość przekonującą porażkę na własnym boisku z WBA 2:5 oraz notując remis na wyjeździe z Leeds 0:0.

The Blues są faworytami, ale mają wyraźne problemy z tyłu i to jest coś, co Porto powinno być w stanie wykorzystać, wiedząc, że mają niewielkie szanse na awans w przypadku defensywnej gry na własnym stadionie.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
7 kwietnia, 21:00BTTS2.11 (Wynik – 0:2)
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.