Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Fulham – Wolves, rozgrywany w ramach angielskiej Premier League, w piątek 9 kwietnia 2021 roku, o godzinie 21:00.

Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

Fulham przystępuje do tego meczu po trzech porażkach z rzędu – jak na drużynę która broni się przed spadkiem jest to katastrofa. O ile przegrana z Manchesterem City 0:3 u siebie można jeszcze zrozumieć – w końcu The Citizens to lider Premier League, to 1:2 u siebie z Leeds oraz 3:1 na wyjeździe z Aston Villa bardzo, źle świadczy o potrzebujacym punktów jak wody Fulham.

Do bezpiecznej pozycji drużyna Fulham traci 3 punkty oraz ma jeden rozegrany mecz więcej, ich dorobek to 26 oczek po 31 meczach.

Wolves również jest dalekie od dobrej formy, drużyna w poprzedni weekend przegrywając 2:3 u siebie z West Ham zaliczyła 5 mecz z rzędu bez zwycięstwa – ich bilans to 2 remisy oraz 3 porażki i tylko 4 strzelone bramki.

W tabeli zespół Wolves plasuje się na 14 pozycji z dorobkiem 35 punktów.

Spotykają się dziś dwie drużyny prezentujące się w ostatnich meczach bardzo źle, więc nie spodziewam się w tym meczu fajerwerków. Wolves zapewne zadowoli się remisem, a Fulham za wszelką cenę będzie chciało uniknąć kolejnej porażki, więc o zapędach ofensywnych możemy zapomnieć.

W poprzednich 5 meczach pomiędzy tymi zespołami padło mniej niż 2.5 gola.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
9 kwietnia, 21:00under2.51.55 (Wynik – 0:1)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.