Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Ferreira – Famalicao, rozgrywany w ramach portugalskiej Primeira Liga, w piątek 27 listopada 2020 roku, o godzinie 20:00.

Ferreira ostatni mecz w Primeira Liga rozegrała prawie miesiąc temu, u siebie z Porto i było to pozytywne zaskoczenie, ponieważ Ferreira wygrała 3:2, mimo że była skazywana na porażkę.

W zeszłą niedzielę mieli znacznie łatwiejsze zadanie w Taca De Portugal, kiedy zanotowali przekonujące zwycięstwo wyjazdowe 0:4 z Oliveirense i awansowali dalej. Jak widać po wyniku, goście mieli pełną kontrolę nad spotkaniem, strzelając jednego gola w pierwszej i trzy w drugiej połowie.

W Primeira Liga Ferreira zajmuje obecnie 10. miejsce, mając do tej pory osiem punktów, ale także mecz mniej niż ich przeciwnik w dzisiejszej grze.

Famalicao zrobił to, czego oczekiwano w swoim ostatnim starciu w Primeira Liga, kiedy zanotowali zwycięstwo u siebie 2:1 z Maritimo i wywiązali się z roli lekkiego faworyta.

To zwycięstwo plasuje ich o jedno miejsce wyżej w tabeli od Ferreiry, mając tylko punkt więcej, ale też jeden rozegrany mecz więcej.

Sytuacja w tabeli wciąż się rozwija, a obie drużyny mają szansę poważniej zaangażować się w europejski wyścig, więc spodziewam się maksymalnego zaangażowania obu stron. Pod względem jakości są mniej więcej równi, a ponieważ Famalicao jest dość niebezpieczny w ataku, zdecydowanie uważam, że mają większe szanse na zwycięstwo.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
27 listopada, 20:00X2 1.70 (Wynik – 2:0)
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.