LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Rangers – Benfica Lizbona, rozgrywany w ramach Ligi Europy UEFA, w czwartek 26 listopada 2020 roku, o godzinie 21:00.

Rangers stracili świetną okazję do zdobycia trzech punktów w ich ostatnim meczu z Benfiką, kiedy zremisowali 3:3, grając na wyjeździe.

Mając prowadzenie 2:1 i przewagę 1 zawodnika od 19. minuty, weszli niestety w drugą połowę z nastawieniem defensywnym. Po tym, jak strzelili kolejnego w 51. miejscu, zwycięstwo było bardzo blisko, ale ich koncentracja zmniejszyła się w ciągu ostatnich trzynastu minut, kiedy stracili dwa gole i zdobyli punkt w meczu, który praktycznie wygrali.

Grają w grupie z Benfiką, Lechem i Standardem Liege. Są obecnie na czołowym miejscu, z taką samą liczbą punktów jak ich przeciwnicy w nadchodzącej rozgrywce.

Benfica odniosła spektakularny powrót do meczu w ostatnim spotkaniu w rywalizacji przeciwko wspomnianej szkockiej drużynie trzy tygodnie temu u siebie.

Jak wspomniano, mają tyle samo punktów co Rangersi, zajmując obecnie 2 miejsce w tabeli, mając dwa zwycięstwa i remis od początku fazy grupowej.

Wiadomości zespołu Benfiki
Środkowy obrońca Otamendi (5/0) jest zawieszony, a kontuzjowani są: prawy obrońca Almeida (4/0), lewy obrońca Tavares (6/0) i ofensywny Pedrinho (3/0). Defensywny Weigl (6/0), pomocnik Taarabt (4/0) i napastnik Nunez (7/1) nie zagrają z powodu COVID-19.

Oczekuje, że Rangers na własnnym boisku będzie grać o zwycięstw. Natomiast Benfica w swoim stylu powinna grać ofensywnie i starać się zdobyć 3 punkty.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
26 listopada, 21:00over2.51.67 (Wynik – 2:2)
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *