Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Fortuna Dusseldorf – Heidenheim, rozgrywany w ramach niemieckiej 2 Bundesligi w piątek 30 października 2020 roku o godzinie 18:30.

Dusseldorf poniósł wysoką porażkę 3:0 na wyjeździe z Hanoverem w ostatniej kolejce 2. Bundesligi.

Goście byli po prostu zbyt pasywni w tym spotkaniu, będąc przez cały czas spychani do defensywy przez drużynę przeciwną. Co zaskakujące, udało im się utrzymać czyste konto do 57. minuty, ale mając mniej zawodników na boisku od 52., ich los był przesądzony.

Obecnie zajmują 16 miejsce w tabeli, mając cztery punkty na pięć rozegranych meczów.

Heidenheim przystępuje do tego starcia po remisie 1:1 z Osnabrück, grając u siebie. W dość wyrównanym meczu, w którym obie drużyny wybrały bardziej ofensywne podejście, można powiedzieć, że wynik był sprawiedliwy dla nich obu.

Heidenheim również nie jest w najlepszej formie od początku sezonu, ponieważ obecnie zajmuje 13. miejsce w tabeli, mając tylko jeden punkt więcej niż ich przeciwnicy w tym meczu.

Mimo że gospodarze grają w tym sezonie poniżej oczekiwań, ich dzisiejsi przeciwnicy również nie radzą sobie dobrze. Mając przewagę na własnym boisku i ograniczoną liczbę fanów, którzy ich wspierają, są bliżej zwycięstwa.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
30 października, 18:301 (remis=zwrot)1.72
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.