LVBET ADWENT 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Fuenlabrada – Mallorca, rozgrywany w ramach hiszpańskiej Segunda Division w poniedziałek 29 marca 2021 roku, o godzinie 21:00.

Fuenlabrada przystępuje do tego meczu po upragnionej wygranej z Leganes 0:2 na wyjeździe. Było to pierwsze od 4 meczów zwycięstwo dla tej drużyny.

Choć w meczu z Leganes, Fuenlabrada nie przeważała jeśli chodzi o posiadanie piłki, to ich akcje były groźniejsze i bardziej składne o czym świadczą statystyki strzałów na bramkę 2-5 dla gości.

W tabeli Fuenlabrana zajmuje 13 pozycję z dorobkiem 39 punktów po 30 meczach, a ich przewaga nad strefą spadkową to 9 punktów.

Mallorca, to z kolei lider Segunda Division z bardzo dużym apetytem na awans do La Liga.

Jednak ostatnie dwa mecze tej drużyny to tylko jeden zdobyty punkt w meczu z Oviedo zremisowanym u siebie bezbramkowo oraz porażka z Gijon na wyjeździe 2:0. Jak widzimy drużyna Majorki nie strzeliła w tych meczach nawet jednej bramki.

Pomimo, że Mallorca jest faworytem tego meczu nie uważam, że będzie to łatwy mecz dla tej drużyny, która wpadła w dołek formy i ma problemy z grą ofensywną. W 3 z ostatnich 4 meczów Fuenlabrady padło mniej niż 2.5 gola, więc nic nie wskazuje na to, aby w tym meczu mielibyśmy być świadkami wielu bramek.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
29 marca, 21:00under2.51.50 (Wynik – 4:1)
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.