LVBET ADWENT 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Granada – Athletic Bilbao, rozgrywany w ramach hiszpańskiej Primera Division, we wtorek 10 maja 2021 roku, o godzinie 20:00.

Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

Granada przystępuje do tego spotkania w niezłych nastrojach, ponieważ wygrała swój ostatni, bardzo ważny mecz o tak zwane 6 punktów, z również walczącą o utrzymanie w La Liga Majorką na wyjeździe aż 2:6.

Drużyna Granady po zmianie trenera prezentuje się bardzo dobrze, a 3 ostatnie mecze zakończyła bez porażki.

W tabeli ich sytuacji nadal jest nie ciekawa, ponieważ zajmują miejsce tuż nad strefą spadkową, ale oddalili się od niej na 2 punkty. Do końca sezonu w hiszpańskiej La Liga pozostały 3 kolejki.

Athletic Bilbao w poprzednim meczu zremisował bezbramkowo u siebie z Valencią i przedłużył do 3 meczów swoją serię bez porażki.

Wcześniej klub z Kraju Basków wygrał u siebie z Atletico Madryt 2:0 oraz na wyjeździe z Cadiz 2:3.

W tabeli Atheltic plasuje się na 8 pozycji, z dorobkiem 52 punktów po 35 meczach, a ich strata do europejskich pucharów to 1 punkt.

Spotykają się dziś zespoły, które mają o co walczyć, i grają w ostatnim czasie bardzo dobrze, więc powinien to być mecz otwarty i ze sporą ilością emocji. Uważam, że grająca u siebie Granada jest w stanie strzelić co najmniej jedną bramkę, a skuteczny ostatnio Athletic również nie powinien mieć z tym problemów.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
23 maja, 20:30BTTS1.82

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.