LVBET ADWENT 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Sion – Luzern, rozgrywany w ramach szwajcarskiej Super League, w środę 11 maja 2022 roku, o godzinie 20:30.

Sion pozytywnie zaskoczył w swoim ostatnim meczu wyjazdowym z faworyzowanym Grasshoppers, prezentując się z bardzo dobrej strony i odnosząc zwycięstwo 0:1.

Goście wyglądali na nieco zdezorientowanych w pierwszej części, ale do drugiej podeszli z większą pewnością siebie i z powodzeniem strzelili jedynego w tym starciu gola za sprawą Stojiljkovicia, który trafił do bramki rywali w 70 minucie.

Po tym ważnym zwycięstwie Sion zajmuje siódme miejsce w tabeli, mając 4 punkty przewagi nad zagrożonym barażami o utrzymanie dzisiejszym rywalem.

Lewy obrońca Cipriano (30/0) jest zawieszony. Odpadają z gry, także bramkarz Fayulu (7/0), środkowy obrońca Kabashi (7/0), pomocnik Wesley (25/3). Prawy obrońca Martic (2/0), pomocnicy Keita (6/0), Serey Die (10/0) ​​i ofensywny pomocnik Vagner (3/0) też nie grają.

Luzern również wygrał swój ostatni mecz, zdecydowanie pokonując Servette u siebie 4:0. W walce o utrzymanie, było to niezwykle ważne zwycięstwo.

Gospodarze grali znacznie ostrzej z piłką przy nodze, strzelając dwa razy w każdej części i nie dając gościom dużo miejsca na konkretną odpowiedź.

Jak wspomniałem powyżej, Luzern jest zagrożony spadkiem, ponieważ utrzymuje zajmują 9 miejsce w tabeli, trzy punkty straty w porównaniu z bezpiecznym Grasshoppers.

Pomocnik Ugrinic (32/6) jest zawieszony. Kontuzjowany i jest także pomocnik Ndenge (6/0).

Obie drużyny wkraczają w to starcie z pewną dozą presji, a mając to na uwadze, z pewnością skupią się maksymalnie na tym, aby zagrać jak najlepiej z tyłu. Sądzę więc, że mecz będzie raczej taktycznym pojedynkiem, skierowanym przede wszystkim na zabezpieczenie swojej bramki.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
23 maja, 20:30BTTS1.82
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.