Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Guimaraes – FC Porto, rozgrywany w ramach portugalskiej Primeira Liga, we wtorek 29 grudnia 2020 roku, o godzinie 22:00.

Guimaraes całkowicie zdominował rywala w swoim ostatnim starciu ligowym z Santa Clara, uzyskując przekonujące zwycięstwo 0:4.

Dzięki podręcznikowej grze w przejściu z obrony do ataku udało im się cztery bramki w pierwszych pięćdziesięciu czterech minutach spotkania, będąc w stanie utrzymać czyste konto mimo, że gospodarze mieli tak wyśmienitą okazję jak rzut karny w 47 minucie gry.

Guimaraes wykonuje w tym sezonie dobrą robotę w Primeira Liga, ponieważ obecnie zajmuje 5. miejsce, brakuje im tylko trzech punktów do Porto i trzeciego miejsca dającego prawo gry w Lidze Mistrzów.

Porto przystępuje do tego meczu z dużymi oczekiwaniami, wygrywając Superpuchar z Benfiką wynikiem 2:0.

Trzy dni zagrali mecz ligowy, pokonując Nacional 2:0. Zapewnili sobie zwycięstwo już w pierwszej części, kiedy dwukrotnie trafili do siatki Sergio Oliveira (rzut karny) i Marega, jednocześnie bez większych trudności utrzymując wynik do końca.

Jak wspomniałem, Porto zajmuje 3. miejsce w tabeli, tylko dwa punkty za Benfiką z drugiego miejsca dającego bezpośredni awans do fazy grupowej Ligi Mistrzów.

Obie drużyny radzą sobie całkiem dobrze w tym sezonie w Primeira, ale podzielam opinię bukmachera, że ​​daje przewagę gościom. To bardziej doświadczony zespół, który na pewno nie pozwoli przegapić okazji, aby zbliżyć się do lidera, do które traci już 5 punktów. Jeśli podejdą we właściwy sposób do tego meczu, nie daję zbytnich szans gospodarzom.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
29 grudnia, 22:0021.65 (Wynik – 2:3)
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.