LVBET ADWENT 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz West Ham – Brighton, rozgrywany w ramach angielskiej Premier League, w niedzielę 27 grudnia 2020 roku, o godzinie 15:15.

West Ham przystępuje do tego meczu po dwóch meczach z rzędu bez zwycięstwa. Ostatnie ich spotkanie to spodziewana porażka na wyjeździe z Chelsea 3:0.

Drużyna West Ham grała dość dobrze, ale bramkowało im ostatniego dokładnego podania i przede wszystkim strzałów na bramkę, których to w ogóle nie zanotowali w tym meczu.

Jednak pomimo jednego zdobytego punktu w dwóch ostatnich meczach, drużyna West Ham potrafi wygrywać ze średniakami Premier League, co potwierdzili w meczach z Leeds – wygrana 1:2 na wyjeździe, a także z Aston Villa – 2:1 u siebie.

W tabeli West Ham plasuje się na 10 pozycji z 21 punktami po 14 meczach.

Znacznie gorzej prezentuje się w tym sezonie Brighton, które jest tuż nad strefą spadkową z dorobkiem tylko 12 punktów.

Goście nie wygrali w 5 ostatnich meczach i widmo strefy spadkowej coraz bardziej zagląda im w oczy.

W poprzednim meczu mieli idealną okazję, aby zakończyć tę fatalną passę, ale nie zdołali wygrać u siebie z najgorszym w tym sezonie Sheffield. Mecz zakończył się remisem 1:1, Co i tak jest sukcesem Brighton, ponieważ wyrównującego gola strzelili w samej końcówce, a od 40 minuty grali w przewadze jednego gracza.

West Ham jak już wspomniałem umie grać z drużynami z poza czołówki, a ich forma wskazuje na to, że powinni spokojnie poradzić sobie z fatalnie występującymi ostatnio graczami Brighton.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
27 grudnia, 15:1512.40

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.