Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Heerenveen – Feyenoord, rozgrywany w ramach Pucharu Holandii, w czwartek 13 lutego 2020 roku, o godzinie 20:45.

Feyeroord
Feyeroord ma na koncie 7 meczów bez porażki z rzędu.

Nawet jeśli ich porażki z Feyenoordem i AZ Alkmaar były oczekiwane po przerwie zimowej w Eredivisie, to w kolejnych dwóch meczach zawodnicy Heerenveen nie pokazali zbyt wiele. Była to przegrana z Sittard i zremisowany mecz 1:1 z Venlo w poprzedniej kolejce.

W meczu z Venlo zasłużyli na zwycięstwo, jednak skuteczność nie była po ich stronie.

W tabeli Eredivisie są na 10 pozycji ze stratą 5 punktów do miejsc kwalifikujących do gry w Play-off o Ligę Europy.

Bramkarz Hahn (20/0) powinien przegapić ten mecz z powodu kontuzji, a także obrońca Hoegh (3/0) i pomocnik Ras (3/0) nie są gotowi do gry.

Feyenoord wygląda naprawdę dobrze w trakcie tego sezonu, szczególnie w porównaniu do poprzednich sezonów. Drużyna ma trzy kolejne zwycięstwa w Eredivisie, zdobywając po trzy bramki w każdym meczu.

Ich zwycięstwo nad Emmen było szczególnie przekonujące i pewne, gdzie drużyna od samego początku dyktowała swój styl gry, wygrywając ostatecznie 3:0.

Łącznie z meczami przed przerwą zimową Feyenoord ma już na koncie 5 zwycięskich meczów z rzędu w lidze i w tej chwili prezentuje chyba najlepszą piłkę z wszystkich drużyn grających w Eredivisie. Mimo dobrej passy w Eredivisie, nie ulega wątpliwości, że mecz pucharowy ma dla nich również ogromne znaczenie.

Jest to jedna z rzadkich szans dla Heerenveen na poprawę atmosfery i sprawienie radości swoim kibicom – również na walkę o wejście do europejskich pucharów.

Mimo to, to właśnie goście pozostają zdecydowanym faworytem, aby osiągnąć tu awans, będąc jeszcze bardziej skutecznymi i niezawodnymi w ataku.

Z drugiej strony, żadna z tych drużyn nie wygląda tak imponująco z tyłu i wiedząc, że jest to mecz pucharowy, od pierwszej minuty podejście defensywne jest bardzo mało prawdopodobne.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
13 lutego, 20:45over2.51.51

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.