LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Lyon – Marsylia, rozgrywany w ramach Pucharu Francji, w środę 12 lutego 2020 roku, o godzinie 21:05.

Lyon
Lyon może uratować ten sezon tylko poprzez Puchar Francji.

Lyon w poprzednim meczu nie był w stanie przeciwstawić się graczom PSG przegrywając na wyjeździe 4:2. Cały sezon w wykonaniu Lyonu zmierza w złym kierunku i nie można było sobie wyobrażać, że mogą coś ugrać w rywalizacji z najsilniejszą drużyną w kraju.

Sezon ligowy już mają tak na prawdę stracony, a Puchar Francji pozostaje jednym ze sposobów na poprawę atmosfery i sprawienie radości kibicom – także z myślą o europejskich pucharach w przyszłym sezonie – więc rotacja składu jest mało prawdopodobna.

Marsylia w poprzednim swoim spotkaniu odniosła zwycięstwo 1:0 u siebie z Tuluzą. Bramka Payet’a na początku drugiej połowy zapewniła im zwycięstwo, które miało przyjść szybko, łatwo i przyjemnie, a okazało się, że przeciwko ostatniej drużynie w tabeli Marsylia strasznie się męczyła

Po tym meczu mają na koncie 16 meczów bez porażki z rzędu. Marsylia wydaje się teraz całkiem bezpieczna na drugiej pozycji w Ligue 1 i spodziewam się, że będą tym w pełni zmotywowani.

Naprawdę trudno jest postrzegać Lyon jako faworytów tego meczu. Mają dobrą jakość ofensywną, także wsparcie własnych kibiców, ale największym problemem Marsylii są drużyny które, którzy bronią się od pierwszej chwili meczu i stawiają na defensywę, na którą Lyon myślę, że sobie nie pozwoli w tym meczu.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
12 lutego, 21:05over2.51.76 (Wynik – 1:0)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *