Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Hertha Berlin – Union Berlin, rozgrywany w ramach pierwszej Bundesligi niemieckiej w piątek 22 maja 2020 roku, o godzinie 20:30.

Hertha
Piłkarze Herthy wygrali w poprzedniej kolejce z Hoffenheim 0:3 na wyjeździe.

Dla Herthy ten sezon jest nie najlepszy. Słaba gra oraz zawirowania związane ze zmianą szkoleniowca (Jurgena Klinsmana zastąpił Bruno Labbadia) na pewno nie wpłynęły korzystnie na morale z szatni.

Wydaje się jednak że długa przerwa spowodowana pandemią pozytywnie wpłynęła na zespół, który kontynuuje rozgrywki w najlepszy z możliwych sposobów.

W poprzedniej kolejce, Hertah wygrała na wyjeździe z Hoffenheim 0:3 i swoją grą pokazała, że największy kryzys ma już za sobą.

W tabeli Hertha jest na 11 pozycji z dorobkiem 31 punktów po 26 rozegranych kolejkach.

Jeśli chodzi o Union to jest to pozytywne zaskoczenie tego sezonu. Beniaminek pierwszej Bundesligi, był skazywany na szybką degradację, lecz pomimo ciężkiego początku sezonu, w jego trakcie piłkarze Unionu złapali wiatr w żagle.

Ich forma jest niestety niestabilna o czym świadczą 4 mecze z rzędu bez zwycięstwa w Bundeslidze u Pucharze Niemiec.

W poprzedniej serii gier Union przegrał na własnym stadionie z Bayernem 0:2. Mimo wszystko sytuacja w tabeli Unionu jest dobra, z 30 punktami i przewagą 12 punktów nad strefą spadkową berlińczycy zajmują 12 miejsce.

Mecze derbowe zawsze rządzą się swoimi prawami, jest w nich dużo walki i ostrej gry. Myślę, że Hertha podbudowana zwycięstwem z Hoffenheim nie przegra tego meczu.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
22 maja, 20:301 (remis=zwrot)1.64 (Wynik – 4:0)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.