LVBET ADWENT 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Nioman Grodno – Żodzino, rozgrywany w ramach pierwszej ligi białoruskiej w czwartek 21 maja 2020 roku, o godzinie 18:00.

Nioman Grodno gra słabo w tym sezonie, traci wiele bramek, a ich gra obronna pozostawia wiele do życzenia.

Ich ostatni bilans nie napawa optymizmem przed meczem z wyżej notowanym rywalem.

Poprzednie dwa mecze to dwie porażki, z BATE 3:1 na wyjeździe oraz z Ruchem Brześć u siebie 2:4. Zwłaszcza ta druga porażka wskazuje na dołek formy piłkarzy Nioman.

Bilans 6 ostatnich meczów to 1 zwycięstwo, 2 remisy oraz 3 porażki. W tabeli piłkarze z Grodna są na miejscu 14 czyli barażowym o utrzymanie w lidze. Ich dorobek to 8 punktów po 8 kolejkach.

Żodzino jest pozytywnym zaskoczeniem tego sezonu. Drużna gra bardzo dobrze, na co wskazuje ich bilans 5 zwycięstw, 3 remisy oraz 1 porażka na początku sezonu.

W poprzedniej kolejce Żodzino wygrało z Haradzieja 3:1 u siebie. W meczu w którym od samego początku dyktowali tempo gry.

W tabeli Żodzino zajmuje 2 miejsce z punktem straty do lidera BATE. Ten mecz może się więc okazać kluczowy w walce o pozycję lidera.

Żodzino jest w świetnej formie i nie wydaje mi się, aby Nioman zdołał się przeciwstawić rozpędzonej drużynie rywali. Żodzino nie powinno przegrać tego meczu.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
21 maja, 18:002 (remis = zwrot)1.62

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.