LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz HJK Helsinki – KTP, rozgrywany w ramach fińskiej Veikkausliiga, w czwartek 24 czerwca 2021 roku, o godzinie 17:30.

HJK kontynuuje swoje dobre występy od początku sezonu obecnie ma 7 wygranych meczów z rzędu, ostatnio u siebie przeciwko Ilves u siebie 2:1.

Gospodarze od początku byli znacznie bardziej agresywni i objęli prowadzenie w 8. minucie, jednak w 36. minucie strzelili samobójczego gola. Mimo to zachowali dobre tempo w drugiej połowie, a z kolejną bramką zdobytą na 68. miejscu, ustalili wynik tego spotkania.

HJK jest obecnie na prowadzeniu w tabeli, pozostawiając drugi Inter Turku z czteropunktową stratą.

W zupełnie innym nastroju są piłkarze KTP. Zespół wyraźnie ma problemy ze swoimi występami, ponieważ obecnie ma passę czterech przegranych meczów, kończąc ostatni mecz u siebie z AC Oulu porażką 1:3.

Gospodarze zdołali objąć prowadzenie w 51minucie , ale po niefortunnej bramce samobójczej zaledwie sześć minut później ich morale wyraźnie zachwiało się. Stracili jeszcze dwa gole w ciągu następnych dwunastu minut, a mimo kilku przyzwoitych okazji, nie byli w stanie strzelić nawet kontaktowej bramki.

KTP jest na 11. miejscu w tabeli, mając tylko cztery punkty po siedmiu rozegranych meczach.

HJK Helsinki vs KTP H2H
04.03.21 HJK vs KTP 6 : 1
17.02.18 HJK vs KTP 5 : 1
13.02.17 HJK vs KTP 4 : 0

Sądząc po ich występach od początku nowego sezonu, byłoby naprawdę zaskakujące, gdyby gospodarze nie wykorzystali szansy na kolejne łatwe trzy punkty. Ponadto są obecnie najskuteczniejszym zespołem w Veikkausliiga, więc połączenie ich zwycięstwa z dużą liczbą bramek wydaje się moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem.

Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *