Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Szwecja – Polska, rozgrywany w ramach UEFA EURO 2020, w środę 23 czerwca 2021 roku, o godzinie 18:00.

Mając już zapewnione miejsce w fazie pucharowej, Szwedzi po raz kolejny udowodnili, że są w bardzo dobrej formie. Obecnie są niepokonani we wszystkich dotychczasowych meczach w tym roku.

W ostatnim meczu ze Słowacją spełnili oczekiwania, odnotowując bardzo ważne zwycięstwo 1:0.

Sam mecz nie był wielkim widowiskiem, ale Szwecja zagrała bardziej agresywnie w drugiej części strzelając bramkę z rzutu karnego w 77. minucie, zasłużenie dopisując 3 punkty w tym trudnym spotkaniu.

Polska zdobyła cenny punkt w ostatnim meczu z Hiszpanią i obiektywnie patrząc, może być usatysfakcjonowana wynikiem, gdyż Hiszpanie w tym spotkaniu mieli dużą przewagę i nie wykorzystywali doskonałych okazji.

Polska zachowała tym samym szansę na awans do kolejnej rundy, ale tylko zwycięstwo zapewni im ten sukces.

Szwecja vs Polska H2H
05.06.04 Szwecja vs Polska 3 : 1
10.09.03 Polska vs Szwecja 0 : 2
11.06.03 Szwecja vs Polska 3 : 0

Jestem gotów zaryzykować stawiając na Polskę, bo po meczu z Hiszpanią Polacy z pewnością są pełni energii i wiary w zwycięstwo. Szwecja też spisała się dobrze, jednak ich potencjał ofensywny pozostaje dość wątpliwy – tymczasem polska drużyna ma jednego z najlepszych napastników na świecie i nie ma powodu, by bać się tego starcia.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
23 czerwca, 18:002 (DnB)1.90
Euro 2020 LVBET
Sprawdź ofertę w LVBET na EURO 2020! Czeka Cię wiele bonusów i promocji.

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.