LVBET ADWENT 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz IFK Stocksund – Karlbergs, rozgrywany w ramach towarzyskich meczów pomiędzy drużynami występującymi w lidze szwedzkiej, we wtorek 24 marca 2020 roku, o godzinie 20:00.

IFK Stocksund przygotowuje się do startu nowego sezonu IV ligi szwedzkiej. W poprzednim (rozgrywki w systemie wiosna-jesień) drużna zajęła 3 miejsce i niestety nie zdołała awansować do III ligi – do miejsca barażowego o awans zabrakło im aż 9 punktów.

Dzisiejszy mecz jest pierwszym z towarzyskich, jakie klub ma zaplanowane na najbliższe tygodnie.

Jeśli chodzi o drużynę gości, to również występują oni w IV lidze szwedzkiej, a w poprzednim sezonie zajęli 2 miejsce w lidze, które uprawniało ich do gry w barażach, których jednak nie zdołali przebrnąć.

Karlbergs ma już za sobą pierwszy mecz towarzyski ale rozegrany dość dawno bo 9 lutego – wygrany 2:0 z drużyną Vasalunds.

Jest to dla obu drużyn pierwszy mecz po długiej przerwie w rozgrywkach, myślę że nie będą się nadto wysilać, aby wywalczyć korzystny wynik, więc myślę że nie padnie w tym meczu wiele bramek. Kurs na under3.5 jest bardzo dobry i warto moim zdaniem nawet nieco zaryzykować.

Mecz można obstawić tylko w LVBET.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
24 marca, 20:00under3.51.75 (Wynik – 1:2)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.