LVBET ADWENT 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Landskrona – Lindome, rozgrywany w ramach towarzyskich meczów pomiędzy drużynami występującymi w lidze szwedzkiej, w środę 25 marca 2020 roku, o godzinie 19:00.

Landskrona przygotowuje się do startu nowego sezonu III ligi szwedzkiej. W poprzednim nie udało im się awansować, choć byli tego bardzo blisko, jednak po meczach barażowych o awans musieli uznać wyższość rywali.

Landskrona ma już za sobą 3 mecze towarzyskie – bilans dwa zwycięstwa oraz jeden remis. Poprzedni swój mecz drużyna rozegrała 3 marca z Rosengard, i wygrała 3:0, po bardzo dobrym meczu.

Dwie bramki w pierwszej połowie ustawiły tak na prawdę to spotkanie – gole w 16 oraz 25 minucie gry. W drugiej części meczu wynik ustalił w 58 minucie Jensen.

Jeśli chodzi o drużynę Torns, w poprzednim sezonie dość szczęśliwie utrzymali się w III lidze notując bardzo słabą końcówkę sezonu.

W tym roku rozegrali już, aż 5 sparingów, z czego 3 wygrali, 1 zremisowali i w 1 musieli uznać wyższość rywali.

Poprzedni mecz sparingowy wygrali z IFK Malmo 2:3.

W dzisiejszym meczu zdecydowanym faworytem jest drużna Landskrona, mają oni lepszy zespół i jakość w drużynie. Myślę, że będą kontynuować dobrą passę i wygrają kolejny mecz towarzyski.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
25 marca, 19:0011.40

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.