Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Inter Mediolan – AC Milan, rozgrywany w ramach włoskiej Serie A, w sobotę 17 października 2020 roku, o godzinie 18:00.

Inter zakończył swoją passę dwóch zwycięskich meczów z rzędu w poprzedniej kolejce przeciwko Lazio, ponieważ mecz zakończył się remisem 1:1 na wyjeździe. Przez większość czasu gracze Interu kontrolowali piłkę, ale pod względem okazji do zdobycia bramki to starcie było wyrównane.

Drużyna z Mediolanu objęła prowadzenie w 30. minucie po golu Martineza, ale Rzymianie odpowiedzieli za sprawą Milinkovicia-Savicia, który był skuteczny w 55. minucie. W tym starciu rozdano dwie czerwone kartki, jedną w 70. dla gospodarzy, a drugą dla gości w 87. Wynik można więc uznać za sprawiedliwy.

Inter zajmuje 5 miejsce w tabeli, ma na koncie dwa zwycięstwa i remis.

Milan notuje jak dotąd doskonałe wyniki w Serie A, z trzema zwycięstwami z rzędu od początku sezonu. W swoim ostatnim starciu pokonali beniaminka Spezię 3:0 na własnym stadionie.

Milan rozpoczął mecz z małą rezerwą, ponieważ w pierwszej części nie prezentowali się wystarczająco groźnie, ale w drugiej w pełni uwolnili swój ofensywny potencjał. 

AC Milan z trzema zwycięstwami zajmuje drugie miejsce w tabeli, mając taką samą liczbę punktów, jak pierwsza Atalanta.

To jeden z najbardziej oczekiwanych meczów we Włoszech w całym sezonie, więc spodziewam się otwartego i agresywnego podejścia ze strony obu drużyn. Stawka jest wysoka i nic poza zwycięstwem nie zaspokoi ich apetytu. Inter jest lekkim faworytem, ​​ale nie można mu ufać z tyłu. Z drugiej strony, AC Milan bardzo niewiele potrzebuje, aby być bardzo groźnym pod bramką rywala.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
17 października, 18:00over2.51.70 (Wynik – 1:2)
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.