LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Villarreal – Valencia, rozgrywany w ramach hiszpańskiej Primera Division w niedzielę 18 października 2020 roku, o godzinie 16:00.

Villarreal przystępuje do tego meczu po wyjazdowym, bezbramkowym remisie z mocnym w tym sezonie Atletico Madryt. Mecz przebiegał z lekką przewagą gospodarzy, ale bardzo mało klarownych sytuacji z obu stron, pod bramką rywali, sprawiło, że mecz zakończył się bez bramek.

Po 5 kolejkach Villarreal zajmuje 4 miejsce w tabeli, z dorobkiem 8 punków – 2 zwycięstwa, 2 remisy oraz 1 porażka z Barceloną na wyjeździe.

Valencia od dłuższego czasu nie może złapać swojej wysokiej formy. W nowym sezonie kontynuuje słabą postawę jaką gracze tego klubu prezentowali w zeszłym sezonie.

Ostatni ich mecz to domowa porażka z Betisem 0:2. Do tego dochodzi jeszcze porażka z Celtą Vigo oraz 2 remisy i dwa zwycięstwa. Jedyny tak na prawdę dobry mecz, Valencia rozegrała do tej pory na wyjeździe z Realem Sociedad, wygrywając 0:1.

W tabeli Valencia pasuje się na 8 pozycji z 7 punktami.

Villarreal jest faworytem tego meczu. W tym sezonie można powiedzieć, że oprócz meczu z Barceloną nie miał słabego występu co wskazuje na wysoką formę i jakość w zespole. Valencia jest w dołku i myślę, że drugi raz nie powtórzy im się dobry mecz tak jak z Sociedad.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
18 października, 16:0011.68 (Wynik – 2:1)
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *