LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Ipswich – Colchester, rozgrywany w ramach angielskiego EFL Trophy, we wtorek 9 listopada 2021 roku, o godzinie 20:45.

Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

Będące obecnie na 2. miejscu w grupie i mający o jeden mecz mniej w porównaniu z prowadzącego West Ham U21, Ipswich z pewnością przystępuje do tego spotkania EFL Trophy, chcąc odnieść drugie zwycięstwo w rozgrywkach.

W ubiegłą sobotę zremisowali 1:1 u siebie w meczu FA Cup z Oldham, ale ogólnie rzecz biorąc, w tym sezonie prezentują się dość pewnie we wszystkich rozgrywkach, a jeśli już, to zdecydowanie mogą polegać na swoim ataku do wykonania zadanie w nadchodzącym starciu.

Pomocnicy Nollan (jak dotąd bez występu), Fraser (11/1) i Carrol (5/0) są kontuzjowani.

Z drugiej strony Colchester, nie dopuścił do żadnych niespodzianek w swoim ostatnim występie w FA Cup na wyjeździe przeciwko Sudbury, ponieważ całkowicie ich ograli i zasłużenie zwyciężyli 0:4.

Ich ostatni występ w League Two był całkiem niezły w ich wykonaniu, ponieważ wyszli zwycięsko z tego starcia u siebie przeciwko Scunthorpe 2:1.

Pomocnik Judge (9/1) jest kontuzjowany, a obrońca Clampin (4/0) też nie zagra.

Te dwa zespoły pochodzą z różnych lig i Ipswich jest logicznie uważany za silnego faworyta, ale jak wspomniałem powyżej, Colchester jest zdecydowanie w stanie urozmaicić tę grę do pewnego poziomu, być może nawet zaskoczyć rywali, więc wybór dużej liczby bramek z obu stron jest wydaje mi się, bardzo dobrym rozwiązaniem.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
9 listopada, 20:45over2.51.82

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *