LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Wurzburger Kickers – Braunschweig, rozgrywany w ramach niemieckiej 3. Bundesligi, w poniedziałek 8 listopada 2021 roku, o godzinie 19:00.

Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

Kickers Wurzburger są w kiepskiej formie, z 14 meczów zdobyli 14 punktów, a ich statystyki bramkowe to 10:17, a połowa z nich była na własnym terenie. Jak sądzę, nie ma powodu, dla którego nie mieliby kontynuować ofensywnego stylu gry, ponieważ muszą walczyć o 3 punkty, w przeciwnym razie mogą bardzo szybko zostać zdegradowani do niższej ligi.

Z drugiej strony jest Braunschweig, który w tym sezonie będzie walczył o awans do Bundesligi 2 i będzie miał nadzieję na zdobycie trzech łatwych punktów przeciwko najgorszemu w lidze Wurzburger Kickers. Ich ostatnie 5 meczów to 11:6 bramek z zaledwie 8 punktami, dlatego oczekuję, że podkręcą ten mecz i odniosą zwycięstwo z kilkoma golami na koncie.

Głównym powodem tego wyboru powyżej 1,5 gola w pierwszej połowie jest to, że te typy często trafiają się w tej lidze, wielokrotnie także między tymi zespołami. Więc nie oczekuję tutaj niczego innego. 

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
8 listopada, 19:00over1.5 HT2.70

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *