LVBET ADWENT 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Kiel – Regensburg, rozgrywany w ramach niemieckiej 2. Bundesligi, w czwartek 13 maja 2021 roku, o godzinie 15:30.

Kiel ma niesamowitą szansę na awans do 1. Bundesligi, gra dzisiaj zaległy mecz i jeśli go wygra powiększy swoją przewagę nad 3 w tabeli Furth do 4 punktów, a do końca sezonu pozostaną już tylko 2 rundy, w których Kiel zagra na wyjeździe z Karlsruher oraz u siebie z Darmstadt, obaj Ci przeciwnicy nie grają już o nic w tym sezonie więc o punkty będzie łatwiej.

Ostatnie mecze Kiel to same zwycięstwa, bez straty choćby jednej bramki. W 3 ostatnich meczach drużyna z Kilonii wygrała u siebie z Sandhausen 2:0, St. Pauli, 4:0 oraz w poprzedniej kolejce z Hannoverem 1:0.

Łącznie w 2. Bundeslidze Kiel ma 5 meczów z rzędu bez porażki.

Regensburg jest już niemal pewny utrzymania, bowiem zajmuje w tabeli 14 pozycję i ma 4 punkty przewagi nad strefą barażową o utrzymanie oraz 5 punktów nad strefą spadkową, przypomnijmy, do końca sezonu pozostały tylko 2 kolejki, więc ich sytuacja jest dość komfortowa.

W poprzednim meczu Regensburg przegrał na wyjeździe z liderem tabeli Bochum, aż 5:1 i było to już 4 z rzędu spotkanie bez zwycięstwa dla tej drużyny – bilans 1 remis oraz 3 porażki.

W tym meczu faworyt jest tylko jeden i jest nim Kiel. Drużyna ma niebywałą szansę na awans do Bundesligi po długich latach przerwy więc z pewnością wygra ten mecz by spokojnie dograć sezon do końca. Ich przeciwnik prezentuje się bardzo słabo w ostatnim czasie i nie ma już chyba motywacji na dalszą grę w tym sezonie.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
13 maja, 15:3011.61 (Wynik – 3:2)
Betclic
Odbierz bonus 550zł w Betclic już teraz!

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.