LVBET ADWENT 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Ferreira – Gil Vicente, rozgrywany w ramach portugalskiej Primeira Liga, w piątek 14 maja 2021 roku, o godzinie 20:00.

Ferreira może zaliczyć ten sezon do bardzo udanych, drużyna zajmuje w tej chwili 5 miejsce w tabeli dające prawo gry w europejskich pucharach i nic już nie zmieni tej pozycji, ponieważ do końca sezonu pozostały 2 kolejki, a Ferreira ma 10 punktów straty do 4 pozycji oraz 8 oczek przewagi nad 6 w tabeli Giumaraes.

W poprzedniej kolejce Ferreira zremisowała u siebie z Maritimo 1:1, co było 4 z rzędu spotkaniem bez porażki dla gospodarzy dzisiejszego meczu. Bilans w tych spotkaniach to 1 zwycięstwo oraz 3 remisy.

Gil Vicente zajmuje w tabeli 12 pozycję z dorobkiem 36 punktów i przewagą 6, nad strefą barażową o utrzymanie, tak więc jest już w 99% pewne ich utrzymanie.

W poprzednich meczach drużyna Gil Vicente również nie zawodziła ponieważ 3 kolejne mecze zakończyła bez porażki – bilans 1 zwycięstwo oraz 2 remisy.

Mecz drużyn które nie mają zbyt wielkiej motywacji do wzmożonego wysiłku w tym spotkaniu. Oba zespoły mają również w ostatnim czasie dość spore problemy ze strzelaniem goli, ale ich defensywa działa bez zarzutu. W 3 ostatnich meczach Gil Vicente oraz w 6 ostatnich spotkaniach Ferreiry padło mniej niż 2.5 gola. Wszystko więc wskazuje na to że podobnie będzie i dzisiaj.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
14 maja, 20:00under2.51.60 (Wynik – 0:2)
Możesz odebrać bonusy w LVbet na obstawianie.

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.