Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Korona Kielce – Piast Gliwice, rozgrywany w ramach polskiej Ekstraklasy, w piątek 5 czerwca 2020 roku, o godzinie 18:00.

Korona zaprezentowała jeden z lepszych występów w tym sezonie, wygrywając w przekonujący sposób 1:4 na wyjeździe z Wisłą Płock, w poprzedniej kolejce. Mimo, że przegrywali od 15 minuty, zareagowali w pozytywny sposób i przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

Strzelcami bramek byli Kovacevic i Cebula w pierwszej połowie, Forsell strzelił trzecią bramkę w 68 minucie, a Klieb przypieczętował zwycięstwo w ostatnich minutach.

Środkowy obrońca Pierzhala (4/0) pozostaje kontuzjowany, podobnie jak ofensywny pomocnik Pacinda (21/4). Wątpliwy jest występ napastnika Cecarica (11/0).


Piast przystępuje do tego meczu po bardzo przekonującym występie u siebie z Wisłą Kraków i zwycięstwie 4:0. Już w pierwszej minucie objęli prowadzenie za sprawą Felixa, a Parzyszek podwyższył na 2:0 zaledwie dziesięć minut później.

Ten sam zawodnik strzelił ponownie w 64. minucie, a Tuszyński przypieczętował zwycięstwo w 85. minucie. To była trzecia z kolei wygrana Piasta, pozostają osiem punktów za liderem – Legią.

Ofensywny pomocnik Badia (23/4) doznał kontuzji, a inny pomocnik, Sokołowski (26/0) powraca z zawieszenia.

Korona czeka na ten mecz w dość dobrym nastoju i wciąż potrzebuje punktów do utrzymania. Jednak goście pozostają niewielkim faworytem. ​​Jeśli gospodarze będą przypominać drużynę z przed kilku dni – goście z Gliwic będą mieli naprawdę ciężkie zadanie, aby zdobyć 3 punkty.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
5 czerwca, 18:00BTTS1.90 (Wynik – 1:2)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.