Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Borussia Dortmund – Hertha Berlin, rozgrywany w ramach niemieckiej Bundesligi, w sobotę 6 czerwca 2020 roku, o godzinie 18:30.

Hertha Berlin
Hertha gra w ostatnim czasie bardzo dobrze.

Dortmund wrócił do dobrych wyników w Bundeslidze po porażce z Bayernem. W ostatnich dwunastu meczach mają dziesięć zwycięstw i dwie porażki.

W ostatnim meczu całkowicie zdominowali Paderborn bardzo przekonującym zwycięstwem 1:6 – grając na wyjeździe. Co zaskakujące, biorąc pod uwagę liczbę bramek, żadna nie została zdobyta w pierwszej części meczu.

Cały spektakl miał miejsce w drugiej części gry, w której goście z całkowitą dominacją pokazali, dlaczego są tak wysoko w tabeli Bundesligi.

Dortmund zajmuje obecnie drugie miejsce w tabeli z 60 punktami i stratą już 7 oczek do lidera, na 5 kolejek przed końcem rozgrywek.

Środkowy obrońca Zagadou (13/1) doznał kontuzji, podobnie jak lewy obrońca Schulz (8/1), pomocnik Dahoud (12/0) i napastnik Reus (19/11). Środkowy obrońca Hummels (27/1) nie zagra z powodu zawieszenia. Napastnik Halland (11/10) nie jest pewny występu, z powodu problemów z kolanem.

Hertha przystępuje do tego meczu w pozytywnym nastroju po zwycięstwie 2:0 z Augsburgiem na swoim stadionie. Pierwsza część gry odbyła się pod dyktando gospodarzy, którzy całkowicie dominowali rywali w każdym aspekcie gry.

W drugiej połowie goście zaczęli grać znacznie lepiej i bardziej ofensywnie, ale mimo licznych ataków nie zdobyli bramki. Ostateczny wynik meczu ustalił Piątek w doliczonym czasie.

Hertha zajmuje obecnie pozycję w środku tabeli, a dokładniej na dziewiątym miejscu z trzydziestoma ośmioma punktami.

Bramkarz Kraft (4/0) jest kontuzjowany, podobnie jak lewy obrońca Plattenhardt (13/0), pomocnik Ascacibar (8/0) i napastnik Cunha (7/4). Wątpliwe są występy pomocnika Wolfa (21/1) i środkowego obrońcy Rekika (14/1).

Dortmund pozostaje faworytem w tym meczu, ​​lecz sposób w jaki Hertha gra w ostatnich meczach sprawia, że ich pozytywny wynik tutaj nie byłby zaskoczeniem. Otwarta gra jest tym, czego spodziewam się w tym meczu. Wiele bramek jest więc bardzo prawdopodobne.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
6 czerwca, 18:30BTTS1.80 (Wynik – 1:0)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.