LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Kristiansund – Brann, rozgrywany w ramach norweskiej Eliteserien, w poniedziałek 5 lipca 2021 roku, o godzinie 19:00.

Kristiansund miał pewne trudności w ostatnim meczu na wyjeździe z Tromso, ale i tak udało im się zdobyć punkt w meczu zremisowanym 0:0.

Obiektywnie patrząc, gospodarze byli lepsi przez całe dziewięćdziesiąt minut i zasłużyli na zwycięstwo, ale po zmarnowaniu kilku przyzwoitych okazji, w tym rzutu karnego w 63 minucie, Tromso po prostu nie mogło oczekiwać więcej niż remisu, podczas gdy Kristiansund może być zadowolony z wyniku.

Niemniej jednak gracze Kristiansund, radzą sobie dobrze w tym sezonie, ponieważ zajmują obecnie czwarte miejsce w tabeli i mają tylko dwa punkty straty do zajmującej miejsce na podium Valerengii.

Brann kontynuował serię bez zwycięstwa w ostatnim starciu u siebie, remisując 1:1 z Lillestrom.

Mimo że gospodarze objęli prowadzenie w 58. miejscu, ich koncentracja nie była pełna w ostatnich minutach, gdy stracili wyrównującego gola, za sprawą Olsena i musieli zadowolić się tylko jednym punktem w tym spotkaniu.

Brann zajmuje ostatnie miejsce w tabeli, mając wyraźne trudności od początku sezonu, ponieważ pięć punktów zebranych z jedenastu meczów jest dość niepokojące.

Kristiansund vs Brann H2H

27.09.20 Kristiansund vs Brann 1 : 1
25.07.20 Brann vs Kristiansund 1 : 1
15.09.19   Kristiansund vs Brann 1 : 0

Mimo że gospodarze nie byli ostatnio w szczytowej formie, teraz jest dla nich idealna okazja, aby zakończyć swoją serię trzech meczów bez wygranej. Brann wyraźnie ma problemy od początku sezonu i moim zdaniem ma za mało atutów by urwać punkty w dzisiejszym meczu, więc obstawianie wygranej Kristiansund w nadchodzącym spotkaniu wydaje się najlepszym możliwym wyborem.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
5 lipca, 19:0011.89
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *