Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Ukraina – Anglia, rozgrywany w ramach UEFA EURO 2020, w sobotę 3 lipca 2021 roku, o godzinie 21:00.

Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

Ukraińcy wykonali świetną robotę w ostatnim meczu przeciwko faworyzowanej Szwecji w ostatni wtorek w Glasgow, kiedy udowodnili, że bukmacherzy nie mają racji i odnieśli niewielkie zwycięstwo 1:2.

Wyrównany mecz miał miejsce w Szkocji, gdy obu drużynom udało się raz znaleźć drogę do bramki rywala w regularnej części gry. Ukraina objęła prowadzenie w 27 minucie za sprawą Zinczeni, by w ostatnich minutach pierwszej części stracić sprowadzenie po golu Forsberga.

Jednak Ukraina lepiej radziła sobie z presją i była w stanie jeszcze raz strzelić gola którego zdobył Dovbyk – tuż przed zakończeniem meczu. Szwedzi grali już wówczas w osłabieniu bo czerwonej kartce dla Danielsona.

Anglia pokonała swojego odwiecznego rywala – Niemcy na drodze do ćwierćfinału w jednym z najbardziej oczekiwanych starć na tym EURO 2020.

Sterling w 75. miejscu, wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie, a jedenaście minut później Kane przypieczętował los Niemców kolejnym golem.

Ukraina vs Anglia H2H
10.09.13 Ukraina vs Anglia 0 : 0
11.09.12 Anglia vs Ukraina 1 : 1
19.06.12 Anglia vs Ukraina 1 : 0

Ogrywając jednego ze swoich największych rywali, Anglicy przystępują do tego meczu z wysokim morale. To będzie ich pierwszy mecz na wyjeździe, ale jestem przekonany, że są w stanie ograć Ukraińców przynajmniej różnicą dwóch bramek, bo moim zdaniem podopieczni Szewczenki borykają się z wypaleniem po poprzednim meczu i szczerze mówiąc , poważnie brakuje im jakości w porównaniu z angielskim zespołem.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
3 lipca, 21:002 (HA: -1)1.74

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.