Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz LASK Linz – Salzburg, rozgrywany w ramach pierwszej Bundesligi austriackiej, w niedzielę 5 lipca 2020 roku, o godzinie 17:00.

LASK przystępuje do tego meczu po bardzo ważnej i prestiżowej porażce w poprzedniej kolejce z Rapidem Wiedeń na wyjeździe 3:1. Była to walka o wicemistrzostwo i kwalifikacje do Ligi Mistrzów, po której LASK ma już stratę 5 punktów do Rapidu.

Drużyna z Linzu bardzo obniżyła poziom gry po sezonie zasadniczym który wygrała, jednak bardzo skomplikowane zasady rozgrywek ligowych w Austrii sprawiły, że walkę w grupie mistrzowskiej LASK rozpoczął za swoim największym rywalem jakim jest Salzburg.

Pierwsze 4 kolejki grupy mistrzowskiej to tylko 1 zdobyty punkt, następnie przyszły 3 zwycięstwa z rzędu, by poprzednie 2 spotkania przegrać z kretesem.

Forma LASK jest niestabilna jednak co cechuje grę tej drużyny to nastawienie ofensywne i dobra gra w ataku.

Salzburg ma już 9 punktów przewagi nad 2 w tabeli Rapidem i niemal pewne mistrzostwo.

W poprzednich 9 spotkaniach grupy mistrzowskiej drużna wygrała 7 i zremisowała 2 mecze.

Salzburg to chyba jedna z najbardziej widowiskowo i ofensywnie grających drużyn w Europie. Ich mecze ogląda się na prawdę wyśmienicie. Dokładając do tego podobnie usposobioną drużynę LASK, możemy się spodziewać dobrego widowiska i wielu bramek.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
5 lipca, 17:00over3.51.92 (Wynik – 0:3)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.