LVBET ADWENT 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Leicester – Crystal Palace, rozgrywany w ramach angielskiej Premier League w sobotę 4 lipca 2020 roku, o godzinie 16:00.

Leicester po bardzo udanej pierwszej części sezonu w której drużyna grała wyśmienicie, wygrywając większą część meczów, od jakiegoś czasu gra kiepsko jakby niejako osiadła na laurach.

Jeszcze do niedawana wydawało się, że Leicester powalczy o wicemistrzostwo, a także pewny wydawał się start drużyny w przyszłorocznej edycji Ligi Mistrzów (kwalifikacja dla TOP4 w tabeli).

W 8 ostatnich meczach Premier League Leicester wygrał tylko jeden, dokładając do tego 4 remisy i 3 porażki.

W tabeli zespół Leicester zajmuje nadal 3 miejsce, ale ich przewaga nad 5 w tabeli Manchesterem United to już tylko 3 punkty.

Crystal Palace przystępuje do tego meczu po dwóch porażkach z rzędu, nie strzelając przy tym ani jednej bramki. Te porażki to 4:0 z Liverpoolem na wyjeździe i 0:1 u siebie z Burnley.

Crystal zajmuje w tabeli bezpieczne 12 miejsce, mając 15 punktów przewagi nad strefą spadkową oraz 10 punktów straty do miejsc pucharowych. Tak więc drużyna nie gra już praktycznie o nic.

Dla Leicester jest to arcy ważny mecz, drużyna gospodarzy musi go wygrać chcąc utrzymać miejsce w czubie tabeli, będzie o tyle łatwiej, że przeciwnicy nie będą mieli zbytniej motywacji.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
4 lipca, 16:0011.66 (Wynik – 3:0)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.