Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Lazio Rzym – Cagliari, rozgrywany w ramach włoskiej Serie A w czwartek 23 lipca 2020 roku, o godzinie 21:45.

Lazio jeszcze do niedawna było brane pod uwagę jako kandydat do zdobycia mistrzostwa kraju, jednak ostatni czas dla drużyny z Rzymu jest bardzo trudny, a forma delikatnie mówiąc słaba.

W poprzednich 5 meczach drużyna zdobyła tylko 1 punkt, a to jak na kandydata na Mistrza Włoch po prostu nie przystoi. Co prawda były to mecze jak choćby z Juventusem czy AC Milan, ale również broniącym się przed spadkiem Lecce czy słabym Udinese.

W tabeli Lazio zajmuje 4 miejsce i w najgorszym wypadku zakończy sezon właśnie na tym miejscu, gwarantującym start w Lidze Mistrzów. Myślę, że piłkarze mają już dość sezonu nie ciężko będzie o mobilizację w przypadku spełnienia już planu minimum.

Cagliari również swój plan na ten sezon spełniło, bowiem drużyna ma już zapewnione od jakiegoś czasu utrzymanie, na puchary nie ma już szans więc w tym przypadku również silna motywacja nie powinna być mocną stronę drużyny.

W 6 ostatnich meczach Cagliari nie wygrało ani jednego, zaliczyło 4 remisy oraz 2 porażki.

Mecz z gatunku tych o których piłkarze i kibice chcieliby zapomnieć. Myślę, że obie drużyny podejdą do niego na luzie więc o gole dla obu drużyn znajdujących się w kryzysie formy jestem spokojny.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
23 lipca, 21:45BTTS (co to jest?)1.67 (Wynik – 2:1)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.