LVBET ADWENT 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Szachcior Soligorsk – Nioman Grodno, rozgrywany w ramach pierwszej ligi białoruskiej w sobotę 4 kwietnia 2020 roku, o godzinie 14:30.

Szachcior Soligorsk nie rozpoczął zbyt dobrze rozgrywek ligowych nowego sezonu na Białorusi. Na inaugurację przegrał niespodziewanie u siebie z Żodzino 0:1. Była to nieco pechowa przegrana, bowiem gola stracili w doliczonym czasie gry, jednak przez całe spotkanie nie mieli pomysłu na grę w ofensywie.

W poprzednim meczu, drugiej kolejki wyglądało to już lepiej, bowiem Szachcior wygrał z Haradzieją 0:2 na wyjeździe. W pierwszej połowie goście nie strzelili rzutu karnego, jednak druga część gry była w ich wykonaniu bardzo dobra, gole strzelali Diasamidze w 56 minucie oraz Podstrelov w 89.

W tabeli po dwóch kolejkach Szachcior jest na 8 miejscu.

Jeśli chodzi o Nioman to zespół również ma na koncie przegraną w pierwszej kolejce 1:0 na wyjeździe z Isłacz Mińsk oraz zwycięstwo w drugiej z FK Witebsk 2:0 u siebie.

W meczu tym zagrają dwie drużyny które stawiają w swojej grze bardziej na defensywę, stwarzają mało sytuacji bramkowych, ale jednocześnie ich gra obronna jest całkiem niezła.

W poprzednich 5 meczach Szachciora oraz w poprzednich 3 meczach Nioman padło mniej niż 2.5 gola. Tym razem spodziewam się podobnego rezultatu.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
4 kwietnia, 14:30under2.51.72 (Wynik – 0:0)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.