LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Lech Poznań – Standard Liege, rozgrywany w ramach Ligi Europy UEFA, w czwartek 5 listopada 2020 roku, o godzinie 18:55.

Lech Poznań poniósł w miniony czwartek drugą porażkę w fazie grupowej Ligi Europy, tym razem z Rangers, grając na wyjeździe.

Lech został również pokonany w swoim pierwszym meczu z Benfiką u siebie 2:4 i są teraz w bardzo nieprzyjemnej sytuacji, mając konieczność zdobywania punktów w nadchodzącym starciu ze Standardem.

Standard ma również trudności w Lidze Europy, ponieważ ma dwa kolejne porażki w fazie grupowej. W pierwszym meczu przeciwko Rangers u siebie przegrali 0:2, a w ostatnim spotkaniu na wyjeździe z Benfiką przegrali przekonująco 0:3.

Podobnie jak ich przeciwnik, nie zdobyli jeszcze punktów w tej edycji Ligi Europy, co może doprowadzić nas do wniosku, że to starcie będzie otwarte z nastawieniem ofensywnym z obu stron.

Jeśli którakolwiek z drużyn chce awansować, będzie musiała podejść do tego starcia otwarcie i z nastawieniem na zdobycie 3 punktów Mając to na uwadze, naprawdę ciężko jest wyobrazić sobie grę pasywną co powinno skutkować tym, że obie drużyny strzelą przynajmniej raz.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
5 listopada, 18:55BTTS (co to jest?)1.76
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *