LVBET ADWENT 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Gaziantep – Besiktas, rozgrywany w ramach 1. ligi tureckiej w piątek 6 listopada 2020 roku, o godzinie 18:00.

Gaziantep przystępuje do tego starcia po remisie 1:1 w ostatniej kolejce Super Lig przeciwko Gencelrbirligi, grając na wyjeździe.

Goście wyglądali lepiej w pierwszej części i zasłużenie objęli prowadzenie z rzutu karnego w 17. minucie. W miarę upływu meczu gospodarze przejęli inicjatywę i dzięki bardziej agresywnemu podejściu byli w stanie zdobyć wyrównanie w 56. minucie.

Gaziantep zajmuje 9 miejsce w tabeli, mając osiem punktów na siedem rozegranych meczów.

Besiktas wyraźnie podnosi swoją formę, ponieważ złapali dobry rytm i mają za sobą dwa kolejne zwycięstwa. W ostatniej kolejce całkowicie zdominowali Yeni Malatyaspor w meczu u siebie.

Chociaż wynik tego nie oddaje, ponieważ było to tylko 1:0 na korzyść gospodarzy, wynik mógł być zupełnie inny, ponieważ gospodarze mieli pełną kontrolę przez całe spotkanie. Mieli wiele okazji do zdobycia gola, ale udało im się strzelić tylko raz w 55. minucie za sprawą Larina.

Besiktas zajmuje 8. miejsce w tabeli, mając zaledwie dwa punkty przewagi nad rywalem w nadchodzącym spotkaniu, które zgodnie z wszelkimi oczekiwaniami powinno być bardzo interesujące.

Chociaż obie drużyny nie są w najlepszej formie w tym sezonie, faktem jest, że są dość skuteczni i podejdą do tego meczu z myślą o trzech punktach. Besiktas pozostaje faworytem, jednak nie są oni niezawodną drużyną w obronie i jest to coś, co gospodarze powinni być w stanie wykorzystać.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
6 listopada, 18:00over2.51.64
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.