LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Lens – Troyes, rozgrywany w ramach francuskiej Ligue 2, we wtorek 4 lutego 2020 roku, o godzinie 21:05.

lens
Gracze Lens są wiceliderami tabeli Ligue 2.

Lens przystępuje do tego meczu po bezbramkowym remisie na wyjeździe z Le Havre. Sam wynik można uznać za wynik pozytywny. Mecz wyglądał dość nieciekawie w pierwszej połowie.

Druga połowa spotkania była nieco inna – goście mieli więcej posiadania piłki, ale zawodnicy Le Havre również wiedzieli, jak zagrozić bramce rywali.

W każdym razie żadne z zespołów nie wykazał się czymś specjalnym w ataku, ani nie chciał ryzykować zbyt wiele pod koniec gry. Drużna Lens jest teraz niepokonana w ostatnich sześciu kolejkach Ligue 2, były to trzy zwycięstwa, a następnie trzy mecze remisowe.

Drużyna aktualnie zajmuje drugą pozycję w tabeli. Pięć punktów za liderami z Lorient i cztery punkty powyżej trzeciego miejsca, które zajmuje Ajaccio.

Obrońca Gradit (11/0) i defensywny pomocnik Manuel Perez (14/0) pozostają kontuzjowani.

W zeszły piątek Troyes było faworytem w pojedynku u siebie z Grenoble, ale rozczarowali fanów przegraną 1:2.

Nie pokazali dość kreatywności i hartu ducha, próbując atakować, ale nie będąc w stanie przekształcić posiadania piłki w coś bardziej znaczącego.

Jest to teraz trzecia z kolei porażka tej drużyny, która pozostaje nadal w strefie playoff – obecnie na czwartej pozycji. Tylko o jeden punkt więcej niż drużyny poza strefą playoff i bez wątpienia Troyes musi poprawić grę chcąc liczyć się w walce o awans.

Utalentowany środkowy obrońca Dembele (0/0) i defensywny pomocnik Rui Pires (13/0) są kontuzjowani.

Lens może liczyć na wygranie tego meczu, bo gracze Troyes są teraz w słabej formie co powinno ułatwić zadanie gospodarzom.

Ze stabilnością defensywną, jaką Lens pokazuje w meczach u siebie, to Troyes będzie miał wiele problemów by zagrozić ich bramce. Gospodarze powinni w tym meczu zwyciężyć łatwiej niż sugerują to kursy.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
4 lutego, 21:0511.72 (Wynik – 1:0)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *