Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Toulouse – Strasbourg, rozgrywany w ramach francuskiej Ligue 1, w środę 5 lutego 2020 roku, o godzinie 19:00.

Srasbourg
Strasbourg walczy w tym sezonie o Europejskie Puchary.

Tuluza po raz kolejny wyglądała dość słabo, tym razem na wyjeździe z Amiens w ostatnią sobotę, ale tym razem udało im się zdobyć punkt w bezbramkowym meczu.

Tym razem, przy odrobinie szczęścia, udało im się przetrwać, mimo że gospodarze byli stroną dominującą, szczególnie w drugiej połowie meczu.

Mimo, że ten remis niewiele oznacza, Tuluza w końcu przełamała serię porażek, a było ich aż 12 z rzędu w lidze francuskiej.

Pozostają na ostatnim miejscu w tabeli z zaledwie trzynastoma punktami zdobytymi z dwudziestu dwóch kolejkach, już o jedenaście mniej niż bezpieczne miejsce.

Środkowy obrońca Shoji (1/0) jest kontuzjowany, podobnie jak ofensywny pomocnik Gradel (17/3). Isimat-Mirin (13/1) środkowy obrońca jest nie pewny występu, wątpliwe są także występy prawego obrońcy Amiana (19/0) i napastnika Sanogo (12/3).

Mimo, że mieli przewagę jednego gola dzięki bramce Thomassona, gracze Strasburga nie zdobyli nawet punktu w przegranym 1:2 meczu u siebie z Lille w ubiegłą sobotę.

Pierwsza połowa spotkania wyglądała na wyrównaną, ale to Lille miało więcej posiadania piłki. Z biegiem czasu wydawało się, że Strasbourg przejmuje inicjatywą, ale zapłacił wysoką cenę za indywidualne błędy.

Strasbourg zajmują teraz dziesiąte miejsce razem z Bordeaux i Angers, będąc zaledwie o cztery punkty za czwartym Lille, co oznacza, że ​​nie mogą sobie pozwolić na stratę punktów w tym meczu, jeśli myślą o europejskich pucharach.

Środkowy obrońca Kone (15/1) i lewy obrońca Caci (8/1) są ranni. Pomocnik Prcic (3/0) i napastnik Mothiba (17/3) mają wątpliwości co do kontuzji.

Strasbourg wygrał 3 ostatnie mecze przeciwko Tuluzie.

Pomimo porażki u siebie z Lille, nie ma wątpliwości, że Strasburg wygląda o wiele lepiej jako zespół przez cały sezon. Łatwiej strzelają bramki i są bardziej kreatywni, co pozostaje słabymi punktami dla gospodarzy przez cały sezon.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
5 lutego, 19:002 (remis = zwrot)1.62 (Wynik – 0:1)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.