LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz ŁKS Łódź – Górnik Zabrze, rozgrywany w ramach polskiej Ekstraklasy w sobotę 30 maja 2020 roku, o godzinie 15:00.

ŁKS rozpaczliwie broni się przed spadkiem, zajmuje w tabeli ostatnie miejsce ze stratą 11 punktów do bezpiecznej pozycji, więc tak na prawdę, przy tak wyrównanej lidze, tylko cud może ich uratować. W 26 meczach łódzki klub zdobył 20 punktów.

Ekstraklasa bez podatku
Możesz obstawiać mecze Ekstraklasy bez podatku w 27 kolejce.

Po przerwie zimowej w 6 rozegranych kolejkach ŁKS wygrał tylko 1 mecz u siebie z Zagłębiem Lubin 3:2, a także 3 mecze zremisował i 2 przegrał.

Poprzedni ich mecz to porażka w meczu o wszystko z Koroną Kielce na wyjeździe 1:0.

W przerwie spowodowanej koronawirusem, łódzki klub zmienił trenera. Na miejsce zwolnionego Kazimierz Moskala, zatrudnienie znalazł Wojciech Stawowy. Tylko w efekcie “nowej miotły” można jeszcze upatrywać szanse ŁKS-u na pozostanie w lidze.

Z drugiej strony Górnik Zabrze, który po przerwie zimowej grał bardzo w kratkę. Bilans tych meczów to 3 zwycięstwa u siebie, 2 porażki i 1 remis na wyjazdach.

W tabeli Górnik jest na 12 pozycji z dorobkiem 33 punktów i przewagą 7 nad strefą spadkową.

Moim zdaniem mecz ten będzie rozgrywany w bardzo zachowawczym i defensywnym stylu. Po tak długiej przerwie bez gry piłkarze muszą dopiero złapać swój rytm, aby grać bardziej pewnie i bardziej ofensywnie.

Moim zdaniem będziemy świadkami słabego widowiska z małą ilością goli.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
30 maja, 15:00under2.51.85 (Wynik – 0:1)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *