Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Wisła Płock – Korona Kielce, rozgrywany w ramach polskiej Ekstraklasy, w niedzielę 31 maja 2020 roku, o godzinie 12:30.

Wisła Płock
Wisła Płock walczy o awans do grupy mistrzowskiej.

Wisła Płock walczy o awans do górnej ósemki. Ma w tej chwili 36 punktów i stratę tylko 1 oczka do grupy mistrzowskiej, więc ewentualna wygrana w tym meczu może jej dać awans do ósemki.

Poprzednie mecze tej drużyny to bilans 1 porażka, 1 remis i 1 wygrana. Zwycięstwo 1:2 z Arką Gdynia w ostatnim rozegranym przez Wisłę oficjalnym meczu było dość pewne i przekonujące, choć Płocczanie grali w przewadze jednego zawodnika od 41 minuty gry.

Jeśli chodzi o Koronę to jej sytuacja nie jest do pozazdroszczenia. Kielczanie zajmują miejsce w strefie spadkowej ze stratą 5 punktów do bezpiecznego miejsca zajmowanego przez Wisłę Kraków. Gorzej to wygląda jeśli chodzi o stratę do kolejnych drużyn, czyli do… Wisły Płock która ma wspomniane 36 punktów i dość bezpieczną przewagę nad strefą spadkową.

Korona przyzwyczaiła nas już do gry defensywnej, topornej i mało atrakcyjnej dla oka. Spodziewam się, zwłaszcza po wznowieniu sezonu po tak długiej przerwie podobnego stylu gry i małej ilości goli w tym meczu.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
31 maja, 12:30under2.51.56

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.