LVBET ADWENT 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz ŁKS Łódź – Wisła Kraków, rozgrywany w ramach polskiej Ekstraklasy, w piątek 3 lipca 2020 roku, o godzinie 18:00.

ŁKS zdecydowanie odstaje poziomem gry, jeśli chodzi o wszystkie drużyny Ekstraklasy, jest już pewny spadku, zajmując ostatnie miejsce w tabeli nieprzerwanie od 8 kolejki.

Fatalna seria porażek w wykonaniu łódzkiego klubu to już 5 meczów z rzędu, a w ostatnich 8 spotkaniach drużyna zdobyła tylko 1 punkt.

Jeśli tego wszystkiego mało to dołóżmy jeszcze jedną statystykę. ŁKS w 5 poprzednich meczach zdobył tylko 1 bramkę tracąc przy tym 13.

Wisła Kraków przystępuje do tego meczu po zwycięstwie wyjazdowym nad Górnikiem Zabrze 0:1. Była to dość niespodziewana wygrana ponieważ Wiślakom już od dłuższego czasu fatalnie gra się w meczach wyjazdowych.

Tym spotkaniem Wisła niemal na pewno zapewniła sobie utrzymanie, nad Arką Gdynia ma 8 punktów przewagi nad Koroną Kielce 11, a do końca sezonu pozostały 4 kolejki.

Myślę, że Wiślacy będą chcieli przypieczętować utrzymanie i pokażą wyższość nad słabym ŁKS-em.

Trener Łodzian jak sam twierdzi przygotowuje drużynę już na przyszły sezon, stawiając tym samym na młodych, perspektywicznych, ale niedoświadczonych graczy.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
3 lipca, 18:0021.94 (Wynik – 1:2)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.