Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Lyon – Nimes, rozgrywany w ramach francuskiej Ligue 1, w piątek 18 września 2020 roku, o godzinie 21:00.

Po przekonującym zwycięstwie w pierwszej kolejce, Lyon miał problemy w kolejnych dwóch, ponieważ zremisował 0:0 na wyjeździe z Bordeaux i przegrał 2:1 z Montpellier w ostatniej kolejce, grając na wyjeździe.

Goście byli zdecydowanie lepszą drużyną w pierwszej części spotkania, ale niestety stracili gola z rzutu karnego w 38. minucie. Co gorsza, od 44. grali w osłabieniu, kiedy Aouar otrzymał czerwoną kartkę. W drugiej części gry gospodarze wykorzystali przewagę liczebną, i zdobyli kolejną bramkę w 59 minucie.

W 81. minucie ilość zawodników na boisku została wyrównana, a goście zdołali zmniejszyć rozmiary porażki w 82. minucie za sprawą Depay’a. Goście mieli nieco ponad dziesięć minut na doprowadzenie do wyrównania, ale nie udało im się to i przegrali ten mecz, być może trochę niezasłużenie.

Lyon zajmuje obecnie 11. miejsce w tabeli, ale to dopiero początek i jestem pewien, że poprawią swoje występy w nadchodzących meczach.

Nimes rozpoczął nowy sezon podobnie jak ich przeciwnik, ponieważ oni również odnieśli przekonujące zwycięstwo w pierwszej kolejce, ale przegrali w kolejnych dwóch. W ostatnim meczu przegrali z Rennes 2:4 u siebie.

Nimes zajmuje 13. miejsce w tabeli i z pewnością postarają się wyciągnąć jak najwięcej z tego sezonu, gdyż w poprzednim zajęli 18. miejsce, bardzo blisko spadku.

Lyon ma wszystko, czego potrzeba, aby odnieść zwycięstwo w tym meczu. W Lizbonie (w poprzednim sezonie Ligi Mistrzów) pokazali, że potrafią rywalizować z najlepszymi drużynami na świecie. Nadal się rozkręcają i w niektórych sytuacjach mogą popełniać błędy, ale nie kwestionuję tutaj ich zwycięstwa.

Jeśli narzucą gościom swój styl gry, ich zwycięstwo nie powinno być problemem.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
18 września, 21:001 (HA: -1.5)1.90
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.