Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Nordsjaelland – Odense, rozgrywany w ramach duńskiej Superligi, w poniedziałek 9 sierpnia 2021 roku, o godzinie 19:00.

Nordsjaelland zdołało odnieść swoje pierwsze zwycięstwo w tym sezonie w Superlidze – pokonało bowiem na wyjeździe Sonderjyske 0:2.

Od samego początku goście wyglądali bardziej konkretnie i objęli prowadzenie w 45 minucie za sprawą Rose-Villadsena. Druga część była podobna do pierwszej, ponieważ goście kontynuowali ofensywne podejście i ustalając wynik w 85. minucie spotkania pokazując, że ​​niewiele potrzebują do zdobycia bramki.

Nordsjaelland zajmuje obecnie 5. miejsce w tabeli, z czterema punktami na trzy rozegrane mecze.

Pomocnik Francis (3/0) jest zawieszony, a napastnik Amon pozostaje kontuzjowany od początku sezonu. Utalentowany młody pomocnik Chukwuani powoli dochodzi do siebie po kontuzji, a jego występ nie jest pewny.

Odense przystępuje do tego starcia po porażce 0:2 w ostatniej kolejce u siebie z Kopenhagą.

Stworzyli kilka przyzwoitych okazji przez całe spotkanie, ale nie udało im się ich zamienić na bramki, a po dwóch straconych bramkach w 12. i 57 minucie, ponieśli porażkę w meczu, w którym zasługiwali na nieco więcej.

Zajmują 6. miejsce w tabeli, mając tyle samo punktów, co ich przeciwnicy w nadchodzącym starciu.

Napastnik Hyllegaard nadal jest kontuzjowany w drużynie gości.

Nordjaelland vs Odense H2H
07.02.21 Nordsjaelland vs Odense 0 : 2
20.09.20 Odense vs Nordsjaelland 1 : 1
27.10.19 Odense vs Nordsjaelland 3 : 1

Mimo że goście przyjeżdżają tu po porażce, pokazali przyzwoitą grę ofensywną w tym sezonie i tak samo przewiduje w tym meczu. Należy też wspomnieć, że mieli trudny harmonogram od początku sezonu.

To samo można powiedzieć o gospodarzach, więc można śmiało powiedzieć, że to starcie będzie definiowane dużą liczbą bramek z każdej strony.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
9 sierpnia, 19:00over2.51.77
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.