Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Sheriff – Crvena Zvezda, rozgrywany w ramach eliminacji Ligi Mistrzów UEFA, we wtorek 10 sierpnia 2021 roku, o godzinie 19:00.

Sheriff może być zadowolony ze swojego ostatniego występu w rozgrywkach Ligi Mistrzów granego na wyjeździe, w Serbii, bo wbrew przeciwnościom udało im się zremisować 1:1.

Objęli prowadzenie w 33. minucie za sprawą Castaneda, ale ich radość nie trwała długo, ponieważ stracili prowadzenie tuż przede końcem pierwszej części gry.

Goście z Mołdawii zdobyli przewagę liczebną w 58. minucie, ale wówczas ich ogólne podejście powinno być znacznie bardziej agresywne, jeśli chcieli, strzelić zwycięskiego gola, lecz widocznie zadowolili się remisem w tym meczu, bo do końca nie padł już żadna bramka.

Jak wcześniej wspomniałem, Crvena zvezda nie spełniła oczekiwań w swoim ostatnim występie w Europie, ale z pewnością jedzie do Mołdawii, chcąc zrekompensować sobie niepowodzenie w Belgradzie.

Crvena zvezda stworzyła kilka przyzwoitych okazji, nawet grając w osłabieniu, ale niestety nie była konkretna w wykończeniu akcji.

Pomocnik Kanga (3/0) jest zawieszony na ten mecz.

Liga Mistrzów jest tuż za rogiem dla obu z nich, a bycie pasywnym po prostu nie wchodzi w grę dla każdego z nich. Obiektywnie patrząc, drużyna z Belgradu jest dość silna na wyjeździe, ale wykazuje pewną niepewność z tyłu, więc wybór dużej liczby bramek z obu stron wydaje mi się rozsądnym wyborem.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
10 sierpnia, 19:00over2.52.24
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.