LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Real Sociedad – Eibar, rozgrywany w ramach hiszpańskiej Primera Division, w niedzielę 13 grudnia 2020 roku, o godzinie 14:00.

Sociedad, do niedawna lider Primera Division złapał można powiedzieć, lekką zadyszkę ponieważ w poprzednich 4 spotkaniach zanotował 2 remisy ligowe z rzędu.

W poprzedniej kolejce bezbramkowo zremisował z Alaves na wyjeździe 0:0. Choć goście mieli ogromną przewagę zarówno w posiadaniu piłki oraz w strzałach na bramkę, nie potrafili skutecznie wykończyć swoich akcji, co w ostatnim czasie jest największą bolączką Sociedad.

W 6 z ostatnich 7 meczów Sociedad padło mniej niż 2.5 gola.

W tabeli zespół z Kraju Basków spadł na 2 pozycję na rzecz Atletico Madryt do którego traci 1 punktów, ale ma 2 rozegrane mecze więcej.

Eibar przystępuje do tego meczu również po bezbramkowym remisie, tym razem z Valencią na własnym boisku.

Ich bilans poprzednich meczów jest całkiem niezły, drużyna rzadko przegrywa, ale ma ogromne problemy ze strzelaniem bramek. W 7 ostatnich meczach Eibar padło mniej niż 2.5 gola, a sama drużyna Eibar strzeliła w tym czasie tylko 4 bramki.

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że będzie to mecz raczej defensywny, z małą ilością goli. Ciężko wskazać faworyta, choć wg bukmacherów jest nim Sociedad, ale przy swojej słabej skuteczności oraz dobrej grze defensywnej Eibar, o 3 punkty może być gospodarzom niezwykle ciężko.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
13 grudnia, 14:00under2.51.74 (Wynik – 1:1)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *