Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Wolves – Aston Villa, rozgrywany w ramach angielskiej Premier League, w sobotę 12 grudnia 2020 roku, o godzinie 13:30.

Kalendarz Adwentowy 2020
Sprawdzaj kalendarz adwentowy codziennie i zgarniaj wspaniałe bonusy i promocje w LVBET.

Wolves przystępuje do tego meczu po spodziewanej, wyjazdowej porażce z Liverpoolem 4:0. Mecz był jednostronny, a goście nie byli w stanie przeciwstawić się Mistrzom Anglii.

W poprzednich meczach Wolves prezentował się bardzo dobrze, ich bilans poprzednich 8 meczów to 4 zwycięstwa 2 remisy oraz 2 porażki. Drużyna odzyskała formę i wigor jaki prezentowała w poprzednim sezonie.

W tabeli Wilki są na pozycji 10 pozycji z dorobkiem 17 punktów po 11 rozegranych kolejkach. Ich strata do miejsc premiowanych grą w Europie to tylko 3 punkty, a do TOP 4 tylko 4 oczka.

Aston Villa znajduje się w całkowicie odmiennej pozycji. Początek sezonu był w ich wykonaniu znakomity, nawet przez chwilę zajmowali pozycję lidera Premier League, a takie zwycięstwa jak 7:2 z Liverpoolem są już niestety nutą przeszłości.

W poprzednich 5 meczach Aston Villa zanotowała 4 porażki, w tym 2 w ostatnich 2 kolejkach. Był to mecze z West Ham oraz Brighton, a więc z niezbyt wymagającymi rywalami.

W tabeli gracze z Villa Park zajmują 12 pozycję z 15 punktami, ale również z dwoma zaległymi meczmi.

Wolves złapał odpowiednią formę i myślę, że wygra to spotkanie. Wyższe morale, przewaga własnego stadionu oraz lepsza jakość drużyny sprawiają, że gospodarze są moim faworytem do zwycięstwa.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
12 grudnia, 13:3012.30 (Wynik – 0:1)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.