LVBET ADWENT 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Silkeborg IF vs SonderjyskE, rozgrywany w ramach duńskiej Superligi, w poniedziałek 19 lipca 2021 roku, o godzinie 19:00.

Beniaminek Silkeborg osiągnął swój cel w zeszłym sezonie i będzie starał się utrzymać wśród duńskiej elity.

Odkąd ich sezon w 1. lidze zakończył się w maju tego roku, rozegrali kilka sparingów przygotowawczych i zaprezentowali się przyzwoicie, odnosząc dwa zwycięstwa, ponosząc jedną porażkę i remisując jedno spotkanie.

Obiektywnie patrząc, mają to, czego potrzeba, aby grać na przyzwoitym poziomie w Superlidze, ponieważ ich ofensywne zdolności powinny być czymś, na co należy zwrócić uwagę.

Sonderjyske zakończył ostatni sezon w Superlidze na 8. miejscu w tabeli, a ich występy były co najmniej przeciętne.

Byli daleko od strefy spadkowej, ale też nie byli w stanie rywalizować o europejskie puchary, co z pewnością będzie jednym z ich celów na następny sezon.

W okresie przygotowań pojawiły się pewne widoczne problemy, ponieważ ponieśli trzy porażki w tej samej liczbie rozegranych meczów i muszą coś zmienić, zanim zacznie się prawdziwa rywalizacja.

Sonderjyske vs Silkeborg H2H
27.06.20 Sonderjyske vs Silkeborg 1 : 0
21.06.20 Silkeborg vs Sonderjyske 1 : 2
07.06.20 Sonderjyske vs Silkeborg 2 : 2
18.08.19 Silkeborg vs Sonderjyske 3 : 3

Silkeborg awansował z niższej ligi, to fakt, ale z pewnością ich morale gwałtownie rośnie i sądze, że będą dziś niebezpieczni. Z drugiej strony Sonderjyske mając większe doświadczenie, powinni być w stanie kontrolować mecz.

Dla mnie trudno przewidzieć wynik tego pojedynku, ale szczerze myślę, że będzie to otwarte i dynamiczne starcie, więc wybór dużej liczby bramek z obu stron wygląda na najbezpieczniejszy wybór z przyzwoitym kursem.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
19 lipca, 19:00over2.51.89
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.