Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Slavia Praga – Leicester, rozgrywany w ramach Ligi Europy UEFA, w czwartek 18 lutego 2021 roku, o godzinie 18:55.

Slavia Praga bardzo dobrze poradziła sobie w fazie grupowej Ligi Europy, pewnie awansując do fazy play-off z drugiego miejsca, mając za rywali Bayer Leverkusen, Nice, oraz Hapoel Beer Sheva.

W rozgrywkach ligowych Slavia Praga nie ma sobie równych, prowadząc w tabeli z przewagą 10 punktów nad kolejną w zestawieniu Spartą Praga.

Zespół Slavii w 2021 roku jeszcze nie przegrał. Bilans 9 zwycięstw oraz 1 remis świadczy o niesamowitej dyspozycji zespołu z Pragi.

Leicester przystępuje do tego meczu po niesamowicie ważnym i prestiżowym zwycięstwie w Premier League z Liverpoolem 3:1 u siebie.

Drużyna Leicester w tabeli zajmuje 3 miejsce z dorobkiem 46 punktów i stratą do lidera 7 punktów.

Rozgrywki Ligi Europy w fazie grupowej zespół Leicester zakończym na pierwszym miejscu w tabeli dzieląc ją z Bragą, Zorią Ługańsk oraz AEK Ateny.

Oba grające dziś zespoły lubią ofensywną grę, strzelają dużo bramek, a dokładając do tego ich świetną dyspozycję można bez wahania stwierdzić, że będzie to bardzo ciekawy pojedynek obfitujący w sytuacje strzeleckie oraz wiele goli.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
18 lutego, 18:55over2.52.00
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.