LVBET ADWENT 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Wisła Kraków – Pogoń Szczecin, rozgrywany w ramach polskiej Ekstraklasy, w piątek 19 lutego 2021 roku, o godzinie 20:30.

Wisła przystępuje do tego meczu po bardzo pechowym, wyjazdowym remisie ze Śląskiem Wrocław 1:1. Drużyna z Krakowa przegrywała w tym meczu od 23 minuty, lecz 7 minut później zdołała wyrównać. W drugiej połowie goście przeważali, i nie wykorzystali rzutu karnego w 57 minucie. W sytuacjach bramkowych Wisła miała miażdżącą przewagę 7 do 20.

W tabeli Wisła zajmuje 13 pozycję z dorobkiem 18 punktów i przewagą 4 punktów nad ostatnią w tabeli Stalą Mielec.

Pogoń Szczecin to w tej chwili lider Ekstralasy. Drużyna ze Szczecina wygrała dwa pierwsze mecze po wznowieniu sezonu, ale następnie przyszła porażka w Pucharze Polski z Piastem u siebie 1:2 oraz remis w lidze z tą samą drużyną również u siebie 0:0.

Wisła po przerwie zimowej prezentuje się bardzo dobrze, brakuje im jeszcze trochę koncentracji przez całe 90 minut, ale widać już niezłą pracę trenera Hyballi. Biorąc pod uwagę, że Wisła wygrała 4 z 5 ostatnich meczów z Pogonią gdy grała u siebie, stawiam że krakowianie tego meczu nie przegrają.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
19 lutego, 20:301 (remis=zwrot)1.85
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.