Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Słowacja – Czechy, rozgrywany w ramach Ligi Narodów UEFA w piątek 4 września 2020 roku, o godzinie 20:45.

Słowacja była o krok od zakwalifikowania się na EURO 2020 jednak nie udało im się zająć miejsca w TOP 2. Zajęli trzecie miejsce, tylko jeden punkt za Walią. Słowacja znalazła się w grupie z Chorwacją, wspomnianą wcześniej Walią, Węgrami i Azerbejdżanem.

Ogólnie wyglądali dobrze na boisku, z pewnością żałując, że w siódmej kolejce z Walią w meczu u siebie, mieli ogromną szansę na wygraną jednak mecz zakończył się tylko remisem 1:1.

Słowacja nie grała w tym roku, ale mimo wszystko są niebezpieczną drużyną i spodziewam się, że podejdą tutaj agresywnie.

Nie zagra w tym meczu bramkarz Dubravka (24/0, Newcastle), a także obrońca Skrtel, który wycofał się z gry w kadrze, pomocnicy Hamsik (120/25, Dalian), Mak (58/12, bez klubu), Benes (3/0, Gladbach) i Stoch (60/6, brak klubu).

Czechy pomyślnie zakończyły kwalifikacje do Euro, ponieważ zajęły drugie miejsce z piętnastoma punktami na osiem meczów. Byli w grupie razem z Anglią, Kosowem, Bułgarią i Czarnogórą, więc ich droga nie była taka trudna.

Będąc gorszymi tylko od Anglii, zadanie wykonali bez większych trudności. Kosowo zaskoczyło ich w piątej rundzie, kiedy zanotowali wygraną u siebie 2:1, ale Czechy odpowiedziały tym samym wynikiem u siebie w dziewiątej rundzie. Przegrali z Bułgarią w ostatniej kolejce, kiedy awans był już pewny.

Niestety, oni również nie rozegrali w tym roku żadnych meczów, ale jeśli spojrzeć na sposób, w jaki grali w eliminacjach do Euro, to nie przyjeżdżają na Słowację po to, by grać defensywnie.

Obrońca Kaderabek (42/3, Hoffenheim), Suchy (44/1, Augsburg), pomocnicy Soucek (25/3, West Ham), Krejci (41/5, Sparta) i napastnik Schick (22/9, Lipsk) nie zagrają w tym meczu.

Biorąc pod uwagę fakt, że byli kiedyś jednym państwem, ich styl gry niewiele się różni. Obie drużyny czują komfort w ofensywie i spodziewam się okazji do zdobycia bramki po obu stronach, ponieważ to dla nich coś więcej niż tylko gra. Obie drużyny mają motyw rywalizacji, biorąc pod uwagę historię, gole z obu stron wydają się tym razem przyzwoitym typem.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
4 września, 20:45BTTS1.92 (Wynik – 1:3)
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.