Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Słowenia – Grecja, rozgrywany w ramach Ligi Narodów UEFA, w czwartek 3 września 2020 roku, o godzinie 20:45.

Słowenia do pewnego momentu rywalizowała w eliminacjach do Euro 2020 w zeszłym roku, jednak występy w grupie razem z Polską i Austrią było dla nich po prostu zbyt trudne.

Ostatecznie skończyli jako czwarty zespół z taką samą liczbą punktów jak Macedonia Północna. Rzuca się w oczy dość słabe zakończenie kwalifikacji, ponieważ w ostatnich czterech kolejkach ponieśli trzy porażki.

Były to przegrane z Macedonią Północną, Austrią i Polską, wygrywając tylko u siebie z Łotwą, która zajęła ostatnie miejsce.

Gospodarze zagrają bez lewego obrońcy Jokica (100/1, Ufa), środkowego obrońcy Struny (21/1, Houston), pomocników Ilicicia (65/9, Atalanta), Krhina (48/2, Nantes), Verbicia (29/5) , Dynamo Kijów) i napastnika Matavza (38/11, Al-Wahda).

Grecja rozczarowała w poprzedniej fazie kwalifikacyjnej, będąc na starcie kompletnie bez formy, a ich szanse na awans były minimalne po kilku pierwszych meczach.

Ostatecznie zajęli trzecie miejsce z trzema zwycięstwami z rzędu, kiedy ich los był już przesądzony. Zwycięstwa w domu nad Bośnią i Hercegowiną oraz Finlandią, a także minimalne zwycięstwo na wyjeździe z Armenią.

Z pewnością takie wyniki nie spełniały standardów ich wymagających kibiców, ale są dobrym znakiem na nadchodzące wyzwania i ważne dla atmosfery wokół reprezentacji.

Obrońcy Retsos (5/0, Leverkusen), Torosidis (101/10, Olympiacos), Sokratis (90/3, Arsenal), Manolas (42/1, Napoli), pomocnik Samaris (39/1, Benfica) i napastnik Donis ( 11/1, Reims) tym razem nie zagrają.

Z nowym trenerem Grecy decydują się na naprawdę ofensywną grę i spodziewam się, że ich mecze będą miały więcej bramek niż zwykle. Słowenia również nie jest słaba w ataku, więc gole są bardziej prawdopodobne, niż wskazują na to kursy.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
3 września, 20:45over1.51.59
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.